Головна » Файли » Комедії

Бліч / Bleach [Серії 001-020]
29.08.2011, 17:42Бліч [ТБ] [2004]


Bleach

ブリーチ

Виробництво: Японія Японія

Жанр: пригоди, комедія, фентезі, шьонен

Тип: ТБ (> 328 еп.), 25 хв.

Випуск: з 05.10.2004


Режисер: Абе Норіюкі

Знято з манги: Бліч

Автор оригіналу: Кубо Тайт


Студія: 


Серії 001-020


Опис: Дія відбувається в світі, аналогічному сучасній Японії. Центральний персонаж аніме та манґи — Куросакі Ічіґо, рудоволосий п’ятнадцятирічний школяр, здатний з дитинства спілкуватися з духами та привидами, невидимими для звичайних людей. Одного разу з ним стикається дівчина — сініґамі (дослівно «бог смерті») Кутікі Рукіа, яка полювала на злого духа («порожнього»). У битві з порожнім вона отримує поранення та вимушена передати свої здібності Ічіґо. В результаті Ічіґо сам стає сініґамі, а Рукіа позбавляється більшої частини сили. Так починаються пригоди Ічіґо та Рукії, які разом захищають світ від порожніх та переправляють душі в «Світ Душ».
Рукіа не може виконувати роботу сініґамі, тому умовляє Ічіґо допомогти їй. Якийсь час вони діють спільно, проте, як з’ясовується, передача сил сініґамі людині — тяжкий злочин. Рукію силою віднімають у Ічіґо та повертають в Світ Душ, щоб стратити за порушення закону. Ічіґо відправляється туди для того, щоб врятувати її, за ним слідують друзі і однокласники: Ісіда Урю, який виявляється останнім представником раси куінсі, яка відвіку ворогує з сініґамі; Ясутора Садо, мексиканець, який отримав від Ічіґо прізвисько Чад; однокласниця Ічіґо Оріхіме Іноуе. Всіх їх готує до важкої місії таємничий власник спеціального магазина для сініґамі Урахара Кісуке.
Переживши багато битв, Ічіґо все-таки рятує Рукію. Вони дізнаються, що її страта та місія порятунку були із самого початку сплановані сініґамі Сосуке Айдзеном, який бажає захопити Світ Душ. Айдзен зраджує своїх товаришів, об’єднується з порожніми та створює власну армію. Наступним кроком повинно стати знищення рідного міста Ічіґо. Між Айдзеном та Світом Душ починається війна. Автор манґи Кубо Тайто стверджує, що він ще не придумав кінцівку цього сюжету…
Категорія: Комедії | Додав: Роман
Переглядів: 932 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: